sohbet

irc forumları sohbet odaları

irc forumları toplantı masası
Önceki Makale
HerSohbet Chat
Sonraki Makale
Cinsel Sohbet Odaları
Yorumlar (4)
 1. Eowyn dedi ki:

  En güncel konularda güzel paylaşımların yapıldığı Sevgili Minikçe nin önderliğinde harika bir forum sitesidir. Bu eğlenceye siz de katılın.

 2. Minikçe dedi ki:

  sevgili i Eowyn çok tşk ler paylaşımın için.. tüm forum donanımı olan forumdaşları bekliyorum…Gelin ve görün diyorum 🙂
  Sevgiler

 3. JudeL dedi ki:

  MinikÇe mm forum senin sayende çok güzelleşti. Yine senin başarılı yönetiminde hakettiği yere geleceğine inanıyorum. Emeğine yüreğine sağlık Balım :**

 4. FIRAT dedi ki:

  ircforumlari, ircd hakkında genel olarak hem yapısı ve işleyişi bakımından bir çok bilgiye ev sahipliği yapmakta olan ekibine vede üyelerine sonsuz tşkler. Gerek sohbet gerekse chat paylaşımları olmak üzere IRCd dünyasıda iyi bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Elbette sadece sohbet,chat paylaşımları değil aklınıza ve gerçek hayatın tüm bilinçaltı evrelerini içinde bulunduran siz değerli sosyal ağ kullanıcılarına elinizin altında bulunan bir sözlük olduğunu söylemeliyiz. Hem paylaşımlarda bulunmak hemde hiç tanımadığınız kişilerle sanki yıllardır tanışıyormuş gibi, samimi insanları içinde bulunduran tek sohbet platformudur. İster sohbet ister chat isterseniz radyo dinleyebilir ve o an içinde bulunduğunuz ruh haline göre paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Eğer sizde Ekibine katılmak isterseniz forum sorumlusu olan Minikçe arkadaşımızdan yardım alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *