Kadınlar için Kaçamak sitesi Gleeden Sohbet

mobil sohbet

59

Gleeden Nedir? Amaçları Nelerdir?

 

Evli veya Lezbiyen kadınlara özel çöpçatan sitesi olan Gleeden Arkadaşlık Sohbet Odaları evliyim ama ‘müsatim’ sloganı ile çok tepki almıştı.

Özellikle Avrupa ülkelerinde sıkça ziyaret edilen gleeden sitesi kadınların mevcut evliliklerin memnun olmadığı ama buna alternatif kaçamak yapmak istedikleri ortaya çıkmakla birlikte Türkiye’de sosyal ağ hayatına başlamakla birlikte Dünya üzerinde 10 milyona yakın kullanıcıya sahip olmayı başarmıştır.

 

Evli İnsanların Aldatmaya Yönelme Nedenleri Nelerdir?

 

Evliyim ama müsaitin tepkilerinden sonra Gleeden sitesi basın sözcüsü Solene Paillet yaptığı açıklama şöyledir; ‘Kullanıcılarımızın kendi yanlızlıklarını yaşamaları için onlara bir fırsat vererek bize ger dönüş yapan insanların evliliklerini kurtarmalarına yardımcı olduğumuzu söylediklerine şahid olduk’ Bu yüzden insanların hayatında bir arka bahçeye ihtiyaç olduğunu ve bunu bizim üstlendiğimizi söyleyebiliriz.

 

Evli Kalarak Gizli Aşk Fantazisi Yaşatan Site

 

Her ne kadar ilk bakışta anlaşılmaz gibi görünsede yapılan bilimsel araştırmalar sonucu olayların bu şekilde olmadığı ıspatlanmıştır.

Cinsel Sohbet partneri ne olduğu belli olan sitelerde aramak yerine Dünya üzerinde milyonlarla kullanıcı olan sitelerde özelliklede gizlilik ve güvenlik konusunda insanı güvende hissettiren sitelerde chat yapmak çok daha önemlidir.

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 46 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.