Kanal sohbeti sistemi

Sayın kullanıcı; Sohbet penceresi zararsız ve Mevsim Chat kullanıcıları arasında iletişim sağlayan bir sohbet etme aracıdır. Kimlerin chat yaptığını görmeden kanal sohbeti yapabilirsiniz. Bu zevkli ve dahiane sistemi ilk yapan Mevsim Team’dir.

Kullanıcılar arasında bir birini tanımadan sohbet etmenin farklı yollarını aramaya çalışanda Mevsim Team’dir. İnsanların tüm sohbeti bilerek ve kendi özgür iradesi sayesinde arkadaşlık kurma yollarını hedefler. Bunun tüm kullanıcılar için her hangi bir ücret kabul edilemez. Sizlere kesintisiz 7/24 sohbeti sunuyoruz.

Hoş sohbetler 🙂

Etiketler:

Bu yazı toplamda 9207 kişi tarafından görüntülendi.

3 Yorumlar

 1. Doga

  12/13/2019 at 21:56

  Chat yapmayı seviyorum hem tanıdıklarım var hem de yeni tanıstıgım dostlar samimi ortam.

  Cevapla
  • Yaren

   12/13/2019 at 22:20

   Eğlence ve keyif bir arada sohbet ederek anın tadını çıkarmak gerek. Sohbet’in keyfi hep bir arada olduğumuz zaman çıkar.Çevresindeki insanlardan farkli yeni insanlarla tanışmak isteyen kişilerin veyahut can sıkıntısını gidermek isteyen insanların başvurduğu adreslerinden başında gelen sohbet sitemize sizleride bekliyoruz

   Cevapla
 2. uslanmaz

  12/13/2019 at 22:04

  sohbet ortamlarında çok kez bulundum yanlız mevsim.org kadar seviyeli bir ortam göremedim hem yöneticileri hem uyeleri ve djleri süperler

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.