MOBİL SOHBET CHAT ODALARI

Android ve İOS Uygulamaları Ücretlimi?

Tüm Akıllı cep telefonlarından ve en popüler işletim sistemlerinden Android ve İOS mobil chat uygulamalarını ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Android Mobil Sohbet İndir

İOS Mobil Sohbet  İndir

İş yerinde tüm çalışmala alanlarında zamandan tasarruf ederek hızlı giriş sistemi sayesinde kullanıcıyı bekletmeden anında chat odalarına giriş yapma sayesinde en çok tercih edilen platformdur.

Kullanım Özellikleri;

 • Nick Şifreleme 
 • Radyo Dinleme Açma/kapatma
 • Özel Sohbet Açma/kapatma
 • Kullanıcıyı Engelleme 
 • Op Verme seçeneği (Yetki)
 • Özel Kanal Açma/kapatma 

Geliştirilmeye yönelik çalışmalar devam etmekte ve HTML5 sistemi ile bir çok uygulanabilir fonksiyonlar güncellenmektedir.

 

MOBİL SOHBET CHAT ÖZELLİKLERİ

MOBİL SOHBET CHAT ÖZELLİKLERİ

 

Sohbet Odaları Hizmeti Hangi Kanallardan Oluşur

 1. #Sohbet
 2. #Chat
 3. #Radyo
 4. #Mobil
 5. Cinsellik
 • #Sohbet

İnsanların iletişim konusunda son zamanlarda zorluk çektiğini herkesin malumu, nedeni ise sosyal ağ platform çılgınlığıdan kaynaklanmasıdır. Zira bu durum asosyal sendromunu tetiklediğini ve çevrsine karşı agresif bir tutuma girdiğini söyleyebiliriz. Bu durumun temel çözümü insanlarla canlı olarak görüşebilme ve konuşabilme ortamları oluşturmak ve birebir sohbet etmektir. 

 • #Chat

Bir çok oda seçeneği ile iletişim ağı olan Chat odaları internet üzerinden partner bulma ve bir çok başlık üzerinden muhabbet konusu açma konusunda bir çok seçenek bulunmaktadır. Son zamanlarda bütük çıkış yapan Mevsim Chat ağı bu kategoride en popüler sitelerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

 • #Radyo

Profesyönel Radyo yayınlarından ziyade bunlardan en samimi olan yerel radyo istasyonları halk arasında daha çok tercih edilmesinin sebebi DJ yayıncılar çok daha samimi olmalarıdır. MevsimFm olan internet radyosu samimi dj’lerle birlikte sohbet etmenin ve aynı anda radyo dinlemenin ve istek istemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • #Mobil

Her akıllı cep telefonundan internete bağlanarak anında mobil sohbet odalarına bağlanabileceğiniz ve bir çok uygulama seçeneği ile hem telefonunuza indirebilir hemde online olarak giriş yapabilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ve üyelik gerektirmeden keyifli saatler geçirebilirsiniz.

 • #Cinsellik

Hayatın en temel ihtiyaçlarından biri olan cinsellik konusu ahlaki açıdan her ne kadar önyargısal bakılsada vazgeçilmez bir dürtü olduğu herkesin hemfikir olduğunu biliyoruz. Bu yüzden İnternet üzerinden cinsel sohbet etmenin, güvenilir ve özel olma konusunda çok hassas davranın sitelerden biriside #lez sohbet ve #gabile sohbet başlıklarını bir arada bulunduran ve kişiye özel odalar barındıran chat sitesi‘dir

Etiketler:

Bu yazı toplamda 114 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

 1. Harika

  03/07/2020 at 01:23

  Mobil sohbet chat odaları keyif yapmak stres atmak isteyen müzik eşliğinde oyun odaların eglenmek isteyen. Sohbette sıcak sohbet odası nda katılıp arkadaslık kurup özelsohbet odaları nda sohbet edip sohbetin derinlerine inmek cinselsohbet odasında atılma korkusu olmadan rahatcaa sohbet emek isteyen herkeze tavsi ederim.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.