Mobil sohbet teması Html

Bu makalede sohbet, muhabbet, muhabbet et, muhabbet odaları, chat, chat siteleri, cepten sohbet, gibi kelimelere öncülük eden siteler için yayınlanan Mobil sohbet için hazırlanmış temadan bahsetmek istiyorum. Tema html olarak hazırlanmış webinizi kasmayacak şekilde hazırlanmış hazır şablon ve resimleri ile birlikte sohbet siteleri için ücretsiz yayınlanmıştır. Gerekli kurulum için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece indirip ftp`nize atmanız olacaktır.

Kullanımı : Rar halindeki dosyayı indirip masa üstüne çıkarın, dikkat etmeniz gereken husus ise, bazı rardan çıkardığınız klasöre dikkat etmeniz olacaktır. Yani /tema/tema olarak klasör olmamasına dikkat etmeniz olacaktır. Tema dosyasının ana dizinini Puplic_html`e atarak kullanımda olmalıdır. Artık html theme düzenleme yapmanız kalacaktır.

Mobil sohbet teması html

Eğer tema ile problem yaşarsanız sizleri ücretsiz destek olan kanalımız #webmaster kanalını ziyaret etmenizi isteriz.

Not: Kesinlikle her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 517 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. kahve

    05/21/2018 at 03:09

    gerçekten öneririm çok güzel tema emeği geçemlere tşkler

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

DMCA.com Protection Status

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

Sponsor Sitelerimiz Domain Names Seo .com Relevant Directory.biz SOHBET SOHBET ODALARI CHAT CİNSEL SOHBET