mobil sohbet teması indir

Bu pazar sizlere görselliği ile ön plana çıkan tüm siteler için basit kullanımlı bir sohbet teması ile karşınızdayız. Bu temayı büyük bir ihtimal hiç bir sitede yayınlanmadığı kanaatindeyim. Öncelikle bu tema eski tema olmasına rağmen kullanıcılar arasında çok rekabet gören ve aranan temalar arasında bulunmaktadır.

Bu mobil sohbet teması tamamen alt yapısı wordpress sürümü kullanılıyor. Tüm wordpress sürümü ile çalışmaktadır.

Kullanımı : Rar halindeki dosyayı indirip masa üstüne çıkarın, dikkat etmeniz gereken husus ise, bazı rardan çıkardığınız klasöre dikkat etmeniz olacaktır. Yani /tema/tema olarak klasör olmamasına dikkat etmeniz olacaktır. Tema dosyasının ana dizinini /wp-content/themes/Temanız Şeklinde olmalıdır. Artık Worpdress Görünüm/temalar kısmına gelerek temamızı aktif yapın.
Eğer tema ile problem yaşarsanız sizleri ücretsiz destek olan kanalımız #webmaster kanalını ziyaret etmenizi isteriz.
Not: Kesinlikle her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

ücretsiz sohbet teması indirin.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 679 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. eLa

    08/13/2018 at 01:27

    Bilgilendirme için teşekkürler .

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

Sponsor Site sohbet SiteMap