Mucize 2 Aşk Sohbet Odası

2014 yılında çekilen Mucize filminin devamı niteliğinde devam eden Mucize 2 Aşk filmi ile, ilk filmde izleyici kitlesini peşinden sürükleyerek beklentileri bir hayli üst seviyelere taşımıştı, bu filmde ise mert turak tekrar muteşem bir ders niteliğinde oyunculuk sergileyeceğinden eminiz. Mahsum kırmızıgül fragmanlardan izlediğimiz kadarı ile filmin serisi niteliğinde olan mucize 2 filmide beklentileri karşılayacak gibi. Vizyon tarihi 01,03,2019 olarak bilgi verilmiştir. Sinema severlerin filme mutlaka gitmelerini tavsiye ederiz.

Değerli ziyaretçilerimizin film hakkında değerli yorumlarını sohbet odalarımızda fikirlerini söylemelerini rica ederiz. Hem başka insanlarla film hakkında görüşlerini belirtebilir hemde tartışabilirsiniz. Dilerseniz mobil sohbet olarak veya web sohbet odaları olarak giriş yapabilirsiniz. şimdiden iyi seyirler

Etiketler:

Bu yazı toplamda 1600 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. SehA

    12/07/2018 at 01:57

    Gerçekten Mucize basarılı, gözyaşlarımı tutamadığım bir film olmuştu. Mucize 2 yi izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdiden herkese iyi seyirler diliyorum.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

Sponsor Site sohbet SiteMap