Senli Sohbet Benli Muhabbet

mobil sohbet

Hz. Mevlana nın bir sözüyle başlamak istiyorum. Demiş ki “Ne arıyorsan sen o sun” güzel bakarsan güzel görür güzel sohbet kurarsan güzel sohbetçileri getirirsin daima ufkuna.

Önce sevmesini bilmeli “yaradılanı sevmeli Yaradandan ötürü” ne güzelde demiş ya Yunus Emre hazretleri. Saygı gösterdikçe karşınızdaki insana fikirlerine, güzel sohbeti çağarmış olursunuz. Önce kendimizden başlarsak seviye kriterine sonrasında ardı gelir. Güzel sohbet hoş muhabbet olur. Memluniyet ve güzel anılar kalır ardımıza baktığımızda. Ve ardımızdan geliceklere güzelde bir eser bırakmış oluruz. Özlü sözlerimiz nasıl dilden dile nesilden nesile ulaşmışsa güzel sohbetlerimizde bugüne ulaşır.

Bizim nesil sohbet odalarını ilk tanıyan başlangıç nesilidir. O günlerin özlemini hala yüreğimizde taşıyorsak. Yani bir 20 yıl öncesini. Ve o dönemleri dostlarımıza yeni tanıştığımız kişilere anlatıyorsak emin olun bizden sonrada bizleri taşıyacak nesiller bırakıyoruz ardımızda. Onlarda bizden aldıklarını taşıyacak sohbet alemiyle yeni tanışan nesile. Gelin o zaman hoş sohbeti taşıyalım, yaşıyalım ve yaşatalım. Ne Dersiniz ?

Etiketler:

Bu yazı toplamda 353 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.