Siber sohbet

Gün geçmiyorki hayatımıza teknolojik anlamda bir yenilik girmesin. Hangi alanda olursa olsun ülkemizin özelliklede teknoloji piyasasına yapılan yatırımların oldukça düşük olduğu herkes tarafımdan bilinmekte, oysaki globalleşen ve sınırların bile anlamını yitirdiği bu dünyada kendi yerimizi almak ve geleceği yakalamak adına bu alanlara yatırım yapmak olmazsa ayrıca birinci önceliğimiz ol ası gerekir. Aksi halde tüm dünyanın gerisinde kalmak kaçınılmaz olur.

Hayatın tüm alanlarında sanat,kültür,tarım,sanayi ve teknolojik anlamda elimizden geleni yapıp insan odaklı bir politika geliştirmek gerekir.

Ülkemizde bu anlamlarda oldukça yetenekli insanların olduğunu ve kendini kendi alanında ıspatlamış bir çok insanı görebiliriz.

Bilim alanında Aziz Sancar ve Edebiyat alanında Orhan Pamuk ülkemizin yüz akıdır. Bir diğer siber sohbetlerinde görüşünceye dek teknolojiyle kalın.

Siber sohbet odaları olarak Dünyadaki tüm siber teknolojik gelişmeleri sağ tarafta bulunan giriş bölümüne nick isminizi yazarak #sohbet kanalında tüm siber sohbet gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 528 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

SiteMap