Sohbet Nerede Ben Orada

mobil sohbet

Sohbet Burada ya Siz?

 

Sen düştün ya gözlerime güneş sarmalı gözlerime. Sohbetin sardı ya benliğimi, çat kapı geldim. Senin sohbetine takıldım bu diyarda. Sohbet odaları‘nı bilmezken müptela ettin beni de sohbet in dört mevsimine. Sen anlayıp bilmesen de göremesen de sen neredesin ben oradayım sohbetin en doruk noktasına varabilmek için.

 

Düşler aleminde bile olsa seni yaşayabilmek için. Belki elini tutamam ama tutarmışcasına muhabbetine vakıf olabilmek için. Hani gözlerini göremesem de hayalini kurmak için yine gelirim bir ömür olsa. Düşünmem hiç gerisini mobil sohbetin yeter bana. Sıcaklığın gönlümü okşaman yeter bana. Gecemi aydınlatman ay misali, gündüzmü sıccaık güneş misali ısıtmış olman yeter bana. Ben uzaklarda değilim artık chat yapmanın güzelliği için senin için hep buradayım. Heni çok insan varda ben sende kalmışım senin sohbetin için

Ne dünya malında gözüm. Nede dünyalık da gözüm. Tek bir gönül birliği güzel sohbetinden feyiz almaktır tek derdim. Dostluğun adresini bulmuşken seni dost diye sarmak sevgi diye yaşamak sırdaşımsın derken öyle bir düş içinde sohbet’ine akıp gitmek.

Sohbet diyarında senli bir dünya kurmak. Bazen delirtmek bazen gülümsetmek için. Tatlı bir tebessüm olsun diye seni görmeden yaşamak. Dedim ya hani sohbet aleminin içerisinden senden bir köşk yok yok köşk küçük olur saray yapmak gönül kalesi yada. Tebessüm olsun gözlerimizde diye akarken sohbet kelimeleri arada bir çıkışla unutma beni diye minik anımsatmalar. Ne çok konuşmak nede geri kalmak. Kısacası gece ay gündüz güneş olsun. Sohbetimin adı ağızımın tadı sen ol sohbetim’de ol yeter.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 354 kişi tarafından görüntülendi.

3 Yorumlar

 1. Melike

  01/22/2019 at 22:51

  Sohbetin kalitelin oldugu yerde variz emeginize saglik samimi bir ortam var .herkezi bekleriz

  Cevapla
 2. SehA

  01/23/2019 at 21:16

  Sohbeti, Chati, ortamı öyle bir aşkla anlatmışsınız ki tebrik ederim kaleminize yüreğinize sağlık..

  Cevapla
  • HuZuN

   01/23/2019 at 21:36

   Teşekkürler bize bunu yaşatanlarla özdeşleşmiş bir lisan.Bizler böylesi sohbeti yapmak yada yapanlardan izlemekten çok müteşekkiriz.Güzel yorumunuz bizleri onure ett

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.