Sohbet özlemi Çekmeyin

İnsan var oluşundan beri hep bir şeylerin özlemi içinde bulmuştur kendisini.Ya sevgiliye , ya aileye yada dostlarına , akrabalarına. Ama hayatında illaki bir Sohbet özlemi çekmişsindir. Memleketini özlemiştir. Gurbet sılası ile yüreğini yakmıştır. Yada bir masal kahramanını aramıştır düştüğü boşluğun ardından. Sohbetini sevgilin bir dostun , sırdaşın belkide.

Hani belkide bu ikilem içinde hayatımızda yer alıverdi sohbet platformları yada sosyal medya ağları. Uzağı yakın erişilmez dediklerimizi erişilebilir yada sohbet anlamında kolaylaştırdı hayatımızı. Ah sanal alem ah sanal alem seninle yaşanıyor dostluğunda aşkında en güzeli gibi sözler dillerden pardon parmaklardan dökülür oldu. Sevdiğini mi özledin? Arkadaşını mı yoksa aileni mi özledin? Yada yeni tanıştığın sıcak sohbetiyle benliğini sarmış kişi mi özledin? Bunun cevabı tek bir tıkla Ya cep telefonun da yada tabletinde , bilgisayarında. Bazen dört mevsimi yaşatıyor. Bazen bahar genellikle yaz ayına özlem çekeriz ya genelde hep yaz mevsimi. Sonuçta sorularımızın tek cevabı sosyal medya ağında gizli artık. Ya dur durak bilmeden duygularının peşinden gelen insan seline kapılıp sende hislerinin peşinden gideceksin yada bırak dağanık kalsın deyip sohbet özlemi içinde kıvranmaya devam edeceksin.

Çok özledim diyorsan haydi sende kaliteli elit sohbetin tek adresine dört mevsimin yaşandığı bizlerin buluşma noktasına sende uğrak vereceksin. Yeni kimlerin buluşma noktasındayız bir kaç harf bir kaç kelime ama toparlayınca sohbet odalarında buluşuyoruz. Neden uzaktasın sende gel sende. Hz Mevlana olamayız evet kabul ediyorum bunu mümkün değil. Ama bizde aldık bir meşale hiç değilse kültürleri birleştiririz dedik kendimizce. Karınca misali safımız belli olsun. Sohbet aleminin içinde küçük bir akarsuyuz evet ama temiz kalmış yüreklerde eseriz dedik. Sizde kapılın rüzgarımıza sohbetin en güzel yaşandığı dostluğun , aşkın ve sevginin en değerli buluşma noktasındayız. Sizlere bir tık kadar yakınız.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 2338 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Elif

  01/16/2019 at 01:22

  Yazicak yorum yapicak bisey birakmamissiniz kaliteli sohbet icin tiklayin. Bizler burdayiz sizde buyurun emegi gecenlere tskler.

  Cevapla
 2. Lale

  01/16/2019 at 01:26

  Sohbeti herkez sever onemli olan kaliteli olmasi seviyeli olmasi evet bura oyle bence kaliteli bi sorun olunca gorevliler yardimci oluyor . tskler sagolsunlar.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

DMCA.com Protection Status

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

Sponsor Sitelerimiz Domain Names Seo .com Relevant Directory.biz SOHBET SOHBET ODALARI CHAT CİNSEL SOHBET