Sohbet Sokağı Sakinleri

Sohbet sokağı bizim mekan. Daima geçmişin temizliğini yaşayan insanlardanız. Saf tertemiz duygularla sizlere özel penceremizden bakan yeri gelir yürekleri saran yeri gelir sizin söylemek istediklerinize lisan olan Sohbet sokağı sakinleriyiz.

Bazen sahildeki meltem gibi ılık ılık içinizi ısıtan. Bazen bir tebessüm olup evinizin kapısını açan size hoş geldin diye karşılayan yalnızlığın bitiş noktasıyız. Sevda tormurcukları gibi benliğinize açan yada en zor gününde yanındayız diyen yürek sesiyiz. Yetmedi mi bazen içten bir abla bazen abi bazen kardeş anne baba akraba kısacesı biz Sohbet sokağı sakinleriyiz sizin yüreğinize yol olmuş.

Gündüzleri iş arkadaşınız. Geceleri can yoldaşınız. Ya gün ışığı yada gece ay ışığı. Hani çok değilse de az da olsa sizin duygularınıza tercümanız. Bazen dilde sizden bir söz bazen duygu. Ama hep sizlerin yanınızdayız. Hep birlikte atan kalpler topluluğu. Koca bir yürek olmuşuz. Sizleri de bekliyoruz Sohbet sokağı sakinleri arasında yer almaya. Bizlere nasıl katılabilirsiniz. WwW.MevSim.Org adresinden kolayca bizlere katılabilirsiniz. Şimdiden hoş gelginiz aramıza.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 101 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. Sevda

    03/01/2019 at 13:21

    Sohbet ederek kafa dagıtmak isteyenler gelsin bana iyi geldi hadi gelin sohbet tin dibine vuralım hos Sohbet ortamı Samimi insanlar samimi dostluklar gördüm Güzel Sohbet ortamı..

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

SiteMap