Sohbet Söyleşi Nedir ?

İnsanların ilk çağlardan günümüze kadar hiç değişmeden eksiksiz olarak gelen belkide nadide yanlarındandır sohbet söyleşi nedir? Söyleşi sohbet insanlar arasında paylaşım içeren (dertleşmek , konu paylaşımı , bilgi aktarımı vb.) diyalog halidir.

Çok zaman bir ihtiyaç halidir. Hiç bir konu olmasa bile insanların birbirine özlemlerini anlatma dilidir sohbet. Düşünün her varlığın bir lisanı vardır anlaşma uzlaşma sağladığı. Bizlerin en güzel diyalog kurduğu söyleşi şeklidir sohbet. En güzel sevgi biçimlendirmesi bile sohbetle gelen diyaloğun ardından çıkar. Bazen hallerini anlatır. Bazen isteklerini ; ama hep bir ihtiyaç halidir sohbet. Sadece özlem sözcüğünden belkide asırlardır methiyeler yazmış insan oğlu. Aşkını anlatmış , Evlat özlemini , çok zaman Allah’a yakarışını. Duygularını anlatmış , beklentilerini , yarınlarını anlatmış. Hani hep sohbet sözcüğüyle bütünleştirmiş tüm duygular bütününü.

Önemli olan güzel sohbet etmek güzel paylaşımlarda bulunabilmek. İletişimi en doğru şekilde sağlayabilmek. Vefayı anlatırken cefa çektirmemek. Cefa varsa yaraya merhem olmak ; yanında olduğunu bildirmek değil midir? Sohbet etmek. Saygı ve sevgiyi anlatmanın en güzel yöntemi. Önemsendiğini bilmenin bildirmenin en güzel yolu.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 2691 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Cansu

  01/15/2019 at 15:47

  Bazen yanimizdaki yakinimizla paylasamicagimiz seyler olur dertlesmek istersiniz bende suan bunun icin burdayim kafami dagitiyorum dettlesiyorum egleniyorum emegi gecen herkeze tsk ederjm kolay gelsin.

  Cevapla
 2. Hadice

  01/15/2019 at 15:51

  Merhaba bende yeniyim burada ev hanımı yım umarım alısırım İlk defa girdim samimi sicak bır ortam tskler.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

DMCA.com Protection Status

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

Sponsor Sitelerimiz Domain Names Seo .com Relevant Directory.biz SOHBET SOHBET ODALARI CHAT CİNSEL SOHBET