Sohbet Tr

Kim bilir ne infialler koptu ki içinde derdine ortak aradın. Sohbet‘ine ortak bir yoldaş. Zaman geldi sırdaş ettin sohbetine. Zaman geldi yoldaş ettin gününe, saatine. Yüreğindeki sızıyı bir nebze olsun ağlattın ortak koştun karşındakini. Aşktı belki bağrında yanan. Yada evlat, ana, baba, kardeş hasreti. Ama bir özlemdi yüreğin karanlık diyarında ışıyan.

Derman aramak değildi derdine. Sadece sohbet‘ine ortaktı bir gönül yoldaşı. İnsan anlatınca konuşunca dağılmaz mıydı yüreğindeki kasvet? Çok değil sadece gecenin karanlığına mapus kalmış gözlere yüreğin acıyan bir yüreğe teselli sohbetiydi belkide aranılan. İşte tamda bu anda başladı bizim sohbet hikayemiz. Gecenin karanlığını böldük öncesi. Sonra gönle yoldaş, sevgili değildik ama iyi bir arkadaş olduk öncelikle. Vaatlerimiz yoktu hiç olmadı da. Ama çok iyi bir sırdaş sohbetine ortak gece uykusundayken her kez acılarına merhem olduk sohbetimizle. Hiç kimse yoksada çevrende bizler varız sen hiç üzülme be dost dedik sohbetine yoldaş, Chat odalarında arkadaş

Yıllardır sohbet Tr renklendirdik. Yerince kardeş, ağbi, abla, sevgili, sevdalık çekenlere rehber olduk sıcak samimi sohbetimizle. Sevgiyi kutsal saydık. Seviyeli sohbeti kılavuz aldık. Sevdik insanı değer verdik. Değerlere sahip çıktık. Samimiyetimizle yüreğimizden kopanları sohbetimize yansıttık.Sizlerde bize katılın diye. Samimi sıcak sohbet ortamında bizlere yoldaş olun diye. Altın değerinde sohbetçileri bir araya getirelim diye. Sizleri de bizimle aynı atmosferi solumaya davet ediyoruz. Çünkü sizleri de Sohbet tr olduğunuz içinde çok seviyoruz.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 337 kişi tarafından görüntülendi.

2 Yorumlar

 1. Cemile

  01/20/2019 at 01:02

  Emeginize saglik samimi seviyeli guzel bir ortam kurmussunuz. Herkez elinden Geleni yapiyor sagolun.

  Cevapla
 2. Derya

  01/23/2019 at 18:23

  Çok hoş bir sohbet sitesi olmuş mobil chat uygulaması ayrı bi hava katmış siteye tebrikler

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

SiteMap