Sohbet ve benlik

İnsan bir yazıyı kaleme almadan önceki fikirlerini düşünürken,yapay bir benliğin içine sürüklenmekten alıkoyamıyor kendini. Neyi, nedeni, nasılı kurcalarken beynimde aslında hem sıradanlığın içinde hemde çemberin dışında hissediyor kendini. Bir diğer değişle var olmanın dayanılmaz acısı karşısında, kabullenmekten başka bir alternatifi yok gibi göründüğü bir Evren’de benliğin mücadelesi Vede ruhsal isyanın bütünleşmelidir. Düşünce sohbet geçmişimi irdelemeye çalıştıkça nihilist monotonluğun içinde buluyorum kendimi.

Kalbimin sohbet odalarında gezinirken benliğimi keşffettiğimi söylemek isterim, zira aklımın sohbet odalarında kaybolmak istemem.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 313 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

SiteMap