Sohbetiniz yarım kalmasın

mobil sohbet

Merhaba değerli arkadaşlar bugünkü konumuzda takıldığınız sunuculardan örnek vererek ne kadar verimli arkadaşlık kurmanız hakkında detayları sizlerle paylaşmak istiyorum. Örnek verirsek ( a sohbet sunucusu ) ilk açıldığından itibaren açık kalma olasılığı %5`dir. Peki neden bu kadar az açık kalarak bir sohbet ortamına ayak uydurduktan sonra kapanması normal’mi sorusuna gerekli açıklamayı yaparsak.

Maddi yada manevi bir desteğin az olması olasılığı ile sohbet odaları‘na ayırdığı bütçenin az olmasına bağlayabiliriz.

Bizler büyük chat sunucularına katıldığınız andan itibaren tanışma ve yetki kısmına gelmeden sizlerden ücret karşılığı admin ve oper satışı yapmaktadır. Buna göre sizlerde ücretli yetki satan sohbet sunucularına iştirak etmemeniz olacaktır.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 14364 kişi tarafından görüntülendi.

1 Yorum

  1. Sıla

    12/13/2019 at 20:59

    Sohbetimizi burda devam ettirelim mi hadi gel sende.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.