Sohbetiniz yarım kalmasın

Merhaba değerli arkadaşlar bugünkü konumuzda takıldığınız sunuculardan örnek vererek ne kadar verimli arkadaşlık kurmanız hakkında detayları sizlerle paylaşmak istiyorum. Örnek verirsek ( a sohbet sunucusu ) ilk açıldığından itibaren açık kalma olasılığı %5`dir. Peki neden bu kadar az açık kalarak bir sohbet ortamına ayak uydurduktan sonra kapanması normal`mi sorusuna gerekli açıklamayı yaparsak. Maddi yada manevi bir desteğin az olması olasılığı ile sohbet sunucusuna ayırdığı bütçenin az olmasına bağlayabiliriz.

Bizler büyük sohbet sunucularına katıldığım anda itibaren tanışma ve yetki kısmına gelmeden sizlerden ücret karşılığı admin ve oper satışı yapmaktadır. Buna göre sizlerde ücretli yetki satan sohbet sunucularına iştirak etmemeniz olacaktır.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 13786 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2019 Tüm Hakları Sakıldır.
www.Mevsim.Org

sohbet geveze sohbet cinsel sohbet chat