Turkuaz taksi hakkında bilmedikleriniz.

mobil sohbet

Turkuaz taksi yayılımı devlet tarafından verilen teşviklerle, milletimize daha konforlu hizmeti sunmayı hedefleyen bir çalışma ile başlamıştır. Fakat bazı işportacılar bunu bir kar oranı güdüp bundan yararlanmak için elinden gelen çaba içerisindedir. Örnek vermek gerekirse, 65 milyara aldığım bir aracı 4 sene boyunca kullandık ve bunu biz Turkuaz taksi olarak değiştirmek istiyoruz. Gidiyoruz taksiyi kiraladığımız şirket demek istiyorum ama gangsterlere, diyoruz ki biz aracımızı Turkuaz olarak deyiştirmek istiyoruz. Tamam demek en güzel cevapları olsa gerek.

Şimdi eski arabanızı 30 milyara saydılar, sonraki adım ise size devlet tarafından size verilen ÖTV`den yararlanmak kalıyor ama bunu size sunmak, onlara verilen en büyük para ziyan politikasıdır. Bir turkuaz taksi fiyatı minimum 170 milyardır. Siz gine 140 milyarı kendiniz ödüyorsunuz. artık siz peşin 40 milyarmı verirsiniz 30 milyarmi verirsiniz o size gereken faizi saten yansıtacaktır. Ve bitmedi her şey tamam verdiniz aldınız, sizlere bir kağıt üzerinde bir sözleşme önünüze koyuyolar, sözleşmede yazılanlar şundan ibarettir.

TURKUAZ TAKSİ KİRALAMA SÖZLEŞMESİ :

1 . Muayene kiralayana aitdir.
2 . Sigorta (Şoför ve Araç) kiralayana aitdir.
3 . Vergiler kiralayana aitdir.
4 . Senelik harçlar kiralayana aitdir.
5 . Yenilen ceza ve kazalar kiralayana aitdir.
6 . Muayene kiralayana aitdir.
7 . Muayene kiralayana aitdir.
8 . Turkuaz taksi ÖTV`indirimi yapılmış, eğer 3 sene içinde vazgeçerse bu ÖTV indirim cezası kiralayana aittir.
9 . Turkuaz taksi kirası 7 milyar TL`dir.

Neden 7 Milyar çünki teşvik etmeleri gerekiyor, çünkü galerilerin turkuaz taksiden ettikleri kar oranı eskilerine rağmen daha fazladır. Ayrıca Turkuaz taksinin bakım bedeli en düşük oranı 2 milyardır. Ve son olarak plaka sahiplerinin dikkatine sunmak istiyorum, sizin sevmediğiniz uğraşmak ismediğiniz taksi şoförleri artık uberli olmayı yada uberle çalışmak istiyorlar. Plaka sahiplerinin yıllık peşin para aldıkları için galeriye verdikleri kira bedeli ise sadece 6 milyar TL dir. Yani galeri onlara 1 senelik parayı peşin vermektedir. Teşekkür ederim.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 10620 kişi tarafından görüntülendi.

3 Yorumlar

 1. green laser wavelength

  08/31/2018 at 22:42

  You must consider in order to do should the market doesn’t conveniently move your road.
  Products and are your wooing effective you need proper dating relationship help and advice.

  Cevapla
 2. aSk

  09/02/2018 at 03:15

  Emeğine Yüreğine Sağlık çok Güzel bir paylaşım olmuş

  Cevapla
 3. eLa

  09/02/2018 at 03:15

  Bilgilendirme için teşekkürler.. Emeğinize sağlık..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.