www sohbet odaları

mobil sohbet

Çocukken saklanbaç oynardık ya bizlerde. Hani hepimizin mutlaka hayatında bir defa bile olsa oynadığı vazgeçilmez çocuk oyunlarındandır saklanbaç. Sağım, solum saklanmayan ebe sobe derdik ya. Şimdilerde sohbet odaları’nda saklanmış bir yerlere. Önce bulup yakalamak sonra koşa koşa sobelemek lazım.

Geçmiş de duyguların hepsi bir adada yaşıyorlarmış. Bir masal vardır ya.( Nefret, Aşk, Sevgi, Hissizlik, Özlem, Hırs, Kötülük, Yalan, Tembellik vs) Oyun oynamaya karar vermişler. Oyunsa saklanabaç.

Çünkü sıkıntının canı çok sıkılmış. sıkıntı ebe ben olucam demiş tüm duyguları yakalamış sobelemiş lakin aşk kayıp olmuş bulamamış derken duygulardan biri ona yerini söylemiş ve çatal sopayla ararken aşkı iki gözünü de kör etmiş ya. Aşkın o yüzden gözü kördür. Çığlıkları vardır çığlık yoldaşı olduğu için. Bizde günümüzde sohbet‘in gözünün kör kulağının ayağının topla olduğunu düşünüp arayıp bulmalıyız. Hangi yerdeyse ona ulaşıp içimizde arzu ettiğimiz sohbeti yakalamalıyız.

Unutmayalım ki bir şeyler yapmadan arzu ettiğimiz heyecanlı sohbete erişemeyiz. Yada kimse süs çiçeği gibi duran birine selam vermez yada sohbet için her hangi bir girişimde bulunmaz. Saklanbaç oyunu oynayacağız bizde önce yakalayacağız sonra sohbet sobe diyeceğiz. Artık hiç bir şey kolay değil.

Ekmek aslanın midesinde sohbette artık kurtların ardı sıra. Nereden nasıl bulursunuz hangi talihi yoldan bizim ana yola çıkarsınız bilmiyorum ama bekliyoruz gelip bulup sohbet sobe demenizi. Bulduğunuz yerde sıkı sarılın çünkü her zaman o kadar şanslı olamıyoruz maalesef. Bizim frekansımız da bunu yakaladığınıza inanıyorum en azından. Haydi sohbet sobelemeye tıklayın

Etiketler:

Bu yazı toplamda 351 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.