YENİ NESİL SOHBET PLATFORMU

MOBİL CHAT UYGULAMASI

Bir çok chat platformlarına rastlamak münkün fakat bu sitelerin çoğu artık güvenilirliğini yavaş yavaş yitirmektedirler. Çünkü çok daha kullanışlı arayüzleri ile hem mobil uygulamaları hemde sohbet applet sistemleri geliştirildi.

Mevsim sohbet sitesi size 3 ayrı seçenekte mobil sohbet uygulaması sunmaktadır. Web sohbet ve MİRC sohbet olmak üzere bir çok alanda siz değerli kullanıcılara hizmet vermektedir.

SOHBET APPLET KULANIMI

Mevsim sohbet odaları artık her zamankinden çok daha kullanışlı olan zsohbet applet uygulamasını siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Radyo dinleme ve oyun oynamak için çok daha rahat olan bu uygulama malesef başka chat sitelerde ücretli olarak hizmet vermektedir. Ama Mevsim sohbet ne öncesi nede sonrasıyla asla sizden hiçbir ücret para talep edemez.

Bu yüzden mevsim chat sitesi yüzlerce kullanıcısı ile birlikte hızla yükselmeye devam etmektedir.

 

 

 

 

Etiketler:

Bu yazı toplamda 259 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz?

Türkiye'nin her yerinden bağlantı sağlayan kullanıcılarımız ile her zaman olduğu gibi Mevsim.Org adresi olarak sohbet sitelerinin öncü adreslerinden olmaya devam etmekteyiz, Sohbet odalarımıza bağlantı sağlayarak kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir ve monoton, sıkıcı geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Binlerce dostluğun temelinin atıldığı adresimizde, sizlerde yerlerinizi almayı unutmayın hemen sohbet'e bağlanarak sohbet odalarımıza katılabilirsiniz!

© 2020 Mevsim.Org Tüm Hakları Saklıdır.